Shiten 5 ari truall lagjja Qendresa

0 EUR

Shitet nga: Endrit 17 Tet 12:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Ofrohen për #SHITJE 5 ari truall në lagjen Qëndresa.

Trualli posedon infrastrukturë të plotë dhe ofron hapsirë të mjaftueshme për ndërtimin e një shtëpie.

Çmimi:

Për më shumë na kontaktoni:

📞 +38344271476 [ viber ]
Leaflet
Në fillim