Shiten 5 ari truall në Prishtinë, prapa lagjes Qer

Shitet nga: Agjensioni "Vlera" 22 Sht 17:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
From
Advertiser
Sipërfaqe
500 m2
Komuna
Prishtinë
Kodi 0175

Shiten 5 ari truall në Prishtinë, prapa lagjes Qershia.Trualli ka qasje ne rrugë në dy anë, tek rrethi në Qagllavicë dhe rrugës për tek HIBI, djathtas
Për më shumë oferta vizitoni :
https://www.facebook.com/agjensionivlera/
+383 45 251 251
Agjensioni "Vlera"
045-251-251
Leaflet
Në fillim