Publikuar: Pri 07 2022 07:47

📣SHITEN 6 ARI TRUALL PRISHTINË🛑

EUR

Publikuar: Pri 07 07:47
Shikime: 160
📣SHITEN 6 ARI TRUALL PRISHTINË🛑
📌𝗩𝗲𝗻𝗱𝗻𝗱𝗼𝗱𝗵𝗷𝗮: #Lagjen #Koder #Trimave afer #Hotelit #PRINCI I #ARBERIT.

👉Çmimi: 15000 euro Ari, i negociushem!👌👌

📐𝗦𝗶𝗽𝗲𝗿𝗳𝗮𝗾𝗲: 6 ARI.

📌 Trualli është me #Infrastrukture të kompletura. Rruge të asfaltuar, Kanalizim, Uje, Rryme!

👉#Kontrata behet të #NOTERI dhe bartja e prones behet menjeher!

🔸#TOKA është me dokumentacion të rregullt.

📌Trualli gjendet në një lokacion shumë të mirë me qasje të lehte në rrugë vetem 30 metra large rruges kryesore.

Lokacioni: https://goo.gl/maps/maCbckkicWFVSGFn9

Për me shumë informata thirr:

MARS Consulting & MARS Real Estate

📲+38344265309 viber & watsapp
📲+38348265309

email: [email protected]

#Banesë #Lokal, #Qira, #Komuna #Rruga #RrugaB #Toke, #Shtepi, #Trolli
#Shite #Bleje #RealEstate #Patundshmëri

👉 Për me shumë oferta na vizitoni në #MARSConsulting & #MARSRealEstate
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione