Shiten 6Ha e 80 Ari Tokë tek Marigona Residence

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Ora Patundshmëri Dje 19:20 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Adresa: Graçanicë
Sipërfaqe: 668000 m2
Për vendbanimin: Tokë
Komuna: Prishtinë
Shitet Tokë me sipërfaqe prej 6 Hektar e 80 Ari përballë lagjes Marigona Residence e ndarë në dy parcella nga 3.40Ha.
Toka është pronë private posedon dokumentacion të rregullt dhe fletë poseduese.

Cmimi: Me Marrëveshje.
Kodi: A340

"ORA Patundshmëri"
☎+383 45 508 488 (viber&whatsapp)
☎+383 49 123 102
✉agjensioni.ora@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim