Shiten Troje per banim

1 000 EUR

Shitet nga: Bajram Krasniqi 27 Korr 09:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Shiten troje për banim në Plemetin/Obiliq nga 3 ari e më shumë. Infrastruktura është e kompletuar, asfalt, rrymë, uji i pijes, kanalizim, dhe qasje në rrugë dytësore. Çmimi është i arsyeshëm dhe dokumentacioni në rregull. Për 10 ari e më shumë bëjmë zbritje në çmim.

Të interesuarit mund të na kontaktojnë në telefon dhe viber 00383 44 123 968.

Bajram Krasniqi
044123968
Leaflet
Në fillim