Shitet 4 Ari truall në lagjen Qendresa

70 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Kosova Immobilien Sot 19:06 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Shitet banesa 2 dhomshe 47m2 kati 4 Fushe Kosove 22 000 EUR
Ipet me qira shtepia 2 katshe 245m2 lagja Qendresa 800 EUR
Shiten 4 Banesa në lagjen Mati 1  me 71m2 dhe 91m2 650 EUR
Shitet banesa 3 dhomëshe 77m2 kati 6 Fushe Kosove 37 000 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Shitet 4 Ari truall në lagjen Qendresa, (afër Gorenjes). Trualli ka infrakstruktur të plot: rrym, ujë, kanalizim, rrugë. E pershtatshme per banim, Trualli ka dokumentat në rregull me flet poseduse.Çmimi: 70.000€. I Negocjushëm.

+383/ 44443349(VIBER).

044443349

kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Kosova Immobilien
  Online
044443349
Leaflet
Ipet me qira Lokali 150m2 kati perdhes lagja Spitalit 850 EUR
Ipete me qira banesa 3 dhomëshe 65m2 kati 5 Fushë Kosovë 210 EUR
Shitet baensa 3 dhomëshe 75m2 kati 4 Aktash 75 000 EUR
Shitet 27 Ari Truall në Fushë Kosovë 7 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione