Shpalljet e kompanisë Publikuar: Gush 17 2022 07:54

Shitet Parcela 60.8 Ari ne Graqanic afer Marigona Rezidenc

Publikuar: Gush 17 07:54
Shikime: 1701
Shitet parcela 60.8 Ari dhe gjindet ne komunen Graqanic, 2km larg Marigona Rezidenc.
Lokacioni eshte ne rrug kryesore dhe e ka pozicionin shum te favorshem.
Qmimi:5.000eur për ari
Qmimi është i negocushm

Agjensioni për Patundshmëri:
Prime Kosovo Real Estate

Numri kontaktues
mobile: +38344174550 (Viber & WhatsApp )
Instagram: https://instagram.com/primekosovo
e-mail: [email protected]
Përshkrimi i linkut

Prime Kosovo

PRIME KOSOVO Real Estate 

Ndërmjetsim të pronave të ndryshme në Kosovë, Shqipëri dhe Mal të Zi

Për më shumë informacione rreth pronave kontaktoni në numrin
 📞 044174550

Gjithashtu mund të na vizitoni dhe në zyren tonë
📍 Rruga B, 
    VG CONSTRUCION Nr. 56, Prishtinë
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

PRIME KOSOVO Real Estate 

Ndërmjetsim të pronave të ndryshme në Kosovë, Shqipëri dhe Mal të Zi

Për më shumë informacione rreth pronave kontaktoni në numrin
 📞 044174550

Gjithashtu mund të na vizitoni dhe në zyren tonë
📍 Rruga B, 
    VG CONSTRUCION Nr. 56, Prishtinë
44174550

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione