Shitet parcella 60 ari në llapnasellë

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Ora Patundshmëri Sot 00:27 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Ora Patundshmëri
Shitet Banesa tek Rruga B në ndertesen Dërvisholli 140 000 EUR
Lëshohet Banesa me qira me sipërfaqe prej 45m2 0 EUR
Lëshohet Banesa me qira në lagjen Emshir EXDC 250 EUR
Shitet Toka tek lagjja Marigona Residence 0 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Për vendbanimin
Shitet parcella 60 ari në llapnasellë mrapa Elnor furniture afër magjistrales dhe shumë bizneseve si Baki Automobile, Auto Llapi, Bmw Prishtina, Range Rover, etj, cmimi i volitshëm.

+38345508488
agjensioni.ora@gmail.com
Ora Patundshmëri
Agjensioni "ORA" bënë ndërmjetësimin në shitëblerje të Banesave | Shtëpive | Lokaleve | Trojeve dhe të tjera.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bajram Kelmendi Tregoje në hartë
+38345508488
Ora Patundshmëri
  Online
+38345508488
Leaflet
Ora Patundshmëri
Banese me qira në Emshir afër Nartelit. 0 EUR
Ofrohet Banesa për zyre me qira në lagjen Ulpiana 350 EUR
Lëshohet banesa me qira në Dardani, te nënkalimi. 300 EUR
Banese me qira per banim apo afarizem / Emshir 450 EUR
Në fillim