⭕️Shitet toka 4.5 Ari në Cagllavicë

15 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: HOLDING Sot 00:05 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Lëshojmë me qira Objektin 240m² në Kalabri 700 EUR
⭕️Shitet toka me sipërfaqe 79 ari në magjistrale ⭕ 1 900 EUR
⭕Shitet banesa 81m2 kati 8-të në Fushëkosovë Rr.Da 37 500 EUR
URGJENT KEKOJ BANES ME QIRA NE MATI 1 PER FAMILJAR 300 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
⭕️Shitet toka 4.5 Ari në Cagllavicë
⭕️Parcela ka infrastruktur si uje,rryme,rruge
⭕️Parcela ka dimensione të mira për biznes dhe po ashtu ndodhet në zonë biznesi.
⭕️Me dokumentacion në rregull.

⭕️Çmimi :15.000 për Ari

Faleminderit per besimin tuaj !
Me respekt , AGJENSIONI PËR PATUNDSHMËRI - HOLDING -
email-i agjensioniholding@gmail.com .
httpsm.facebook.comagjensioniholding
📞+37744521055
📞+37744595979
HOLDING
Ne jemi agjensioni kontraktues për patundshmëri i cili ofron: Shitblejre Qiramarrje Qiradhënie Ndërmjetësime etj,
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Prishtine Tregoje në hartë
044521055
HOLDING
  Online
044521055
Leaflet
⭕️Shitet banesa 62m2 ne Lagjen Matiqan⭕️ 0 EUR
⭕Shitet Banesa 66m2 në qendër të Prishtinës ⭕ 1 950 EUR
⭕Shitet banesa 63m2 në  lagjen Arbëria (Dragodan)⭕ 930 EUR
⭕️Shitet Lokali  në Qendër të FushëKosovës (RR.Dar 1 100 EUR
Në fillim