SHITET TOKA 52 ARI

0 EUR

Shitet nga: Azdren 04 Jan 19:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
SHITET TOKA 52 ARI

Toka Gjendet Ne Fshatin Mazgit 5km Larg Prishtines Me T'Gjitha Dokumentat ne rregull. Ka Shkollen Vetem 500 Metra Larg Dhe Rruga ësht E Asfaltuar Gjithashtu ka : Ujin,Kanalizimin ,Rrymen etj
Per meshum informata Tel : 049632362
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione