shitet trolli ne Matiqan

10 800 EUR

Shitet nga: bujar 29 Dhj 18:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Adresa
Sipërfaqe
Shitet trolli ne Mat me sip. 210 m2,vend shume i qete dhe i pershtatshem per ndertim te shtepise.Trolli ka rrugen e shtruar me kubeza,ka rrymen ujin dhe kanalizimin si dhe ndriqim ne rruge gjate nates,Dimenzionet e trollit jane 15x14.Eshte e regjistruar ne kataster ne komunen e Prishtines.Qmimi per ari eshte 10800 euro.
Leaflet
Në fillim