Shitet trualli 3.5 ari në lagjen "Qëndresa"

16 500 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: OMEGA Real Estate 19 Shk 09:23 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
OMEGA Real Estate
SHITET trualli ne lagjen Qëndresa, mbrapa "BauMarket" 45 000 EUR
Shiten 77 ari ne Mramor afer liqenit te Badovcit 3 000 EUR
Banesë me qira në qendër te kinemaja "ABC" 450 EUR
Ofrohet me QIRA banesa afër qendrës,mbrapa Teatrit 320 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Shitet trualli 3.5 ari në lagjen "Qëndresa" mbrapa "Bau Market".
Trualli posedon gjithë infrastrukturën përcjellëse.
Çmimi është 16.500 euro për ari.

Për më shumë info na kontaktoni në nr:
044 755 859 | 045 40 12 12 | 049 41 31 58
OMEGA Real Estate
Bëjmë shitjen dhe ndërmjetësimin në qiradhënie të: Banesave, Trojeve, Shtëpive, Lokaleve, Objekteve Afariste. Info: 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12 http://omega-rks.com/en https://www.facebook.com/omegaprishtina/ https://www.instagram.com/omegapatundshmeri/?hl=en
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi "Nena Terezë" Tregoje në hartë
044755859
https://www.facebook.com/omegaprishtina/
OMEGA Real Estate
044755859
Leaflet
OMEGA Real Estate
Zyre me QIRA në qendër përballë stacionit policor "92" 650 EUR
Kerkohet Shtepi me qira ne Marigona Residence 0 EUR
Banese me qira ne Tophane. mbrapa Minimax 280 EUR
Banese me qira në qendër, te hotel "Sirius" 320 EUR
Në fillim