Shpalljet e kompanisë Publikuar: Gush 09 2022 09:13

Shitet trualli 3.5 ari rrugës për në Gërmi

Publikuar: Gush 09 09:13
Shikime: 1093
KODI 0972

Shitet trualli 3.5 ari rrugës për në Gërmi, shumë afër bazenit! Trualli është nl një vend ideal dhe ka të gjithë infrastrukturën e nevojshme! Trualli ka fletën poseduese! Bëhët ndrrim edhe me banesë apo Fushë Kosovë në vlerë deri 50.000 euro!

045 251 251
https://www.facebook.com/agjensionivlera/
Përshkrimi i linkut

Agjensioni Vlera

Patundshmëri, banesa, shtëpi, lokale, troje, qiradhënie,qiramarrje
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

Patundshmëri, banesa, shtëpi, lokale, troje, qiradhënie,qiramarrje

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione