SHITET trualli 3 ari, mbrapa Bau Market

55 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: OMEGA Real Estate 04 Mar 11:24 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
OMEGA Real Estate
SHITET banesa te Eliza ne Fushe Kosove 87,87m² 40 500 EUR
Shitet shtepia 5.5 ari ne AKTASH rr."Gazmend ZAJMI" 650 000 EUR
Agjensioni "OMEGA"fton për bashkëpunim QIRA/SHITJE 1 EUR
Banese ne shitje ne Bregun e Diellit te "Ambulanta 180 000 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
𝐒𝐇𝐈𝐓𝐄𝐓 trualli në Lagjen Qëndresa, mbrapa "BAU MARKET"
Truall | SHITJE | 3 ari | 55.000euro
Trualli ka sipërfaqe prej 3 ari, me infrastrukturë komplete përcjellëse dhe dokumentacion të rregullt.
Çmimi i truallit është 55.000euro
Për informata më të hollësishme na kontaktoni në:
044 75 58 59
045 40 12 12
049 41 31 58
e-mail | omegaprishtina@gmail.com
OMEGA Real Estate
Bëjmë shitjen dhe ndërmjetësimin në qiradhënie të: Banesave, Trojeve, Shtëpive, Lokaleve, Objekteve Afariste. Info: 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12 http://omega-rks.com/en https://www.facebook.com/omegaprishtina/ https://www.instagram.com/omegapatundshmeri/?hl=en
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi "Nena Terezë" Tregoje në hartë
044755859
https://www.facebook.com/omegaprishtina/
OMEGA Real Estate
044755859
Leaflet
OMEGA Real Estate
Shitet banesa ne Ulpiane 67 000 EUR
Shitet banesa në lagjen "Arbëria",afër "Meridian"-it 1 000 EUR
Banesë me QIRA në Aktash te ExtremPizza 250 EUR
Banesë me QIRA afër qendrës mbrapa hotel "Sirius" 220 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione