SHITET trualli 3 ari mbrapa "Bau Market"

55 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: OMEGA Real Estate 22 Shk 16:09 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
OMEGA Real Estate
Ofrohet me QIRA banesa në rrugën "B" 300 EUR
Shiten banesat afër Parkut të Qytetit 83m2, 85m2,93m2,124m2 850 EUR
Ofrohet për SHITJE banesa në sheshin "Zahir Pajazi 130 000 EUR
Zyre me QIRA në shesh, përballë Ministrisë së Kult 800 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
𝐒𝐇𝐈𝐓𝐄𝐓 trualli në Lagjen Qëndresa, mbrapa "BAU MARKET"

Truall | SHITJE | 3 ari | 55.000euro

Trualli ka sipërfaqe prej 3 ari, me infrastrukturë komplete përcjellëse dhe dokumentacion të rregullt.
Çmimi i truallit është 55.000euro
Për informata më të hollësishme na kontaktoni në:
044 75 58 59
045 40 12 12
049 41 31 58
e-mail | omegaprishtina@gmail.com
OMEGA Real Estate
Bëjmë shitjen dhe ndërmjetësimin në qiradhënie të: Banesave, Trojeve, Shtëpive, Lokaleve, Objekteve Afariste. Info: 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12 http://omega-rks.com/en https://www.facebook.com/omegaprishtina/ https://www.instagram.com/omegapatundshmeri/?hl=en
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi "Nena Terezë" Tregoje në hartë
044755859
https://www.facebook.com/omegaprishtina/
OMEGA Real Estate
  Online
044755859
Leaflet
OMEGA Real Estate
Ofrohet me QIRA banesa në rrugën "B" mbi Heb's 400 EUR
Kerkoj banese per blerje ne Prishtine nga 60-100m2 0 EUR
SHITET banesa 87,87m² në komp.Eliza në FushëKosovë 40 500 EUR
Banese me qira ne Qender, mbrapa Kinemas ABC 250 EUR
Në fillim