Shitet trualli 4 ari në lagjën Qendresa

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Vlera Sot 17:28 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Kodi 0018

Shitet trualli 4 ari në lagjën Qendresa. Trualli ka të gjithë infrastrukturën e nevojshme: rrugë, ujë, rrymë, kanalizim. Afër trualli në distancë rreth 400m është paraparë ndërtimi i shkollës fillore! Lejohet ndërtimi P 2.

045 251 251

Pёr mё shumё informata dhe oferta tё tjera vizitoni ueb faqen tonё nё facebook:
https://www.facebook.com/agjensionivlera/
Agjensioni Vlera
Patundshmëri, banesa, shtëpi, lokale, troje, qiradhënie,qiramarrje
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Prishtinë Tregoje në hartë
0038345251251
https://www.facebook.com/agjensionivlera/
Agjensioni Vlera
  Online
0038345251251
Leaflet
Agjensioni Vlera
Shitet banesa 90m2, kati 3, në qendër të Vushtrris 0 EUR
Shitet shtëpia në lagjen New House, në Bërrnicë 0 EUR
Shitet banesa 86.64, kati 3 0 EUR
Shitet banesa 69m2, rruga Dardania, Fkosovë 0 EUR
Në fillim