Shitet Trualli ne lagjen Qendresa #iBRO GROUP

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: iBRO GROUP Dje 03:02 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Shitet Trualli ne lagjen ''Qendresa''.Trualli gjindet ne rrugen ''Esat Rizvanolli'' eshte me leje ndertimi dhe ka hapsire prej 3 ari.I posedon te gjitha kushtet per shfrytezim,ujin,rrymen,rrugen afer.Ka flete poseduese dhe shitet me cmim tejet te volitshem.

Te interesuarit mund te kotaktojne ne nr:

+38344857564 + Viber
iBRO GROUP
Agjencioni per patundshmeri IBRO GROUP eshte themeluar ne me 03.04.2011 dhe nga kjo date eshte ne tregun e Kosoves. Agjencioni yne numeron mbi 1000 banesa qe ka bashkepunim me pronare te ndryshem dhe vazhdimisht familjes sone i shtohen cdo her ky numer. Gjithashtu agjencioni jone mirret edhe me shitj-blerjen e tokave,banesave,shtepiave,bizneseve dhe vlersimin e tyre.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Dardani,prapa Postes se Madhe lokali nr:91 Tregoje në hartë
+37745609373
https://www.facebook.com/iBROGRUP/?view_public_for=1892174657508550
Leaflet
iBRO GROUP
Banesë me qira në Ulpianë  #iBRO GROUP 200 EUR
Banesë me qira prapa Teatrit  #iBRO GROUP 250 EUR
Apartment për qëndrim afatshkurtë #iBRO GROUP 0 EUR
Lokal me qira në Dardani #iBRO GROUP 500 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione