SHITET trualli ne lagjen Qëndresa, mbrapa "BauMarket"

45 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: OMEGA Real Estate Dje 10:22 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
OMEGA Real Estate
Banese me 𝗤𝗜𝗥𝗔 në 𝐏𝐞𝐣𝐭𝐨𝐧 te amb.Norvegje 350 EUR
Shiten 4ari truall ne lagjen Sofali/Prishtine 7 000 EUR
Ofrohet me QIRA zyra në qendër te Maroon Pub 500 EUR
Banesë me QIRA në Bregun e Diellit te banesat e bardha 300 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
SHITET trualli ne lagjen Qëndresa, mbrapa "BauMarket"

Truall | SHITJE | 3ari | 45.000euro

Trualli ka sipërfaqe prej 3 ari me infrastrukturë të plotë dhe dokumente të rregullta.
Trualli ka dimensione 15m x 20m.

Çmimi i truallit është 45.000euro

Për informata më të hollësishme na kontaktoni në:
045 40 12 12
049 41 31 58
044 75 58 59
e-mail | omegaprishtina@gmail.com
OMEGA Real Estate
Bëjmë shitjen dhe ndërmjetësimin në qiradhënie të: Banesave, Trojeve, Shtëpive, Lokaleve, Objekteve Afariste. Info: 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12 http://omega-rks.com/en https://www.facebook.com/omegaprishtina/ https://www.instagram.com/omegapatundshmeri/?hl=en
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi "Nena Terezë" Tregoje në hartë
044755859
https://www.facebook.com/omegaprishtina/
OMEGA Real Estate
044755859
Leaflet
OMEGA Real Estate
Shitet truall 7 ari i ne lagjen Sofali/Prishtine 33 000 EUR
Ofrohet me QIRA banesa afër qendrës mbrapaTEB-Bank 300 EUR
Banesë me qira në Ulpianë përballë Konvikteve 250 EUR
Shitet truall prej 8  ari i ne lagjen Sofali 33 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione