Shitet trualli ne lagjen Sofali - Prishitne

15 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: OMEGA Real Estate Sot 11:24 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
OMEGA Real Estate
Banesë 75m² në shitje në rrugën B ndërtim i Royal 60 000 EUR
Shitet banesa 93.67m² te BTP Holding ne rr."A" 750 EUR
Shitet lokali 162m² te kompleksi Eliza ne F.Kosovë 1 050 EUR
Banes me QIRA 85m² te Parku i Qytetit 350 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Shitet trualli prej 960m2 ne lagjen Sofali - Prishitne, afer bazenit te Germise, me nje pamje fantastike, cmimi: 15000euro ari info: 044 933 747
OMEGA Real Estate
Bëjmë shitjen dhe ndërmjetësimin në qiradhënie të: Banesave, Trojeve, Shtëpive, Lokaleve, Objekteve Afariste. Info: 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12 http://omega-rks.com/en https://www.facebook.com/omegaprishtina/ https://www.instagram.com/omegapatundshmeri/?hl=en
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi "Nena Terezë" Tregoje në hartë
044755859
https://www.facebook.com/omegaprishtina/
OMEGA Real Estate
  Online
044755859
Leaflet
OMEGA Real Estate
Banese me QIRA ne shesh, perballe Hotel Grand 350 EUR
Banesë në shitje në Arbëri afër Komunës së re 1 100 EUR
Shitet trualli ne Sofali afer pishinës se Germise 110 000 EUR
Kërkoj banesë me qira në Prishtinë 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione