Shitet Trualli ne Matiqan afer Xhamise dhe Çeshmes

15 500 EUR

Shitet nga: leutrim ahmeti Dje 13:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shitet trualli 3.71 ari ne Matiqan afer Xhamise dhe Çeshmes se Matiqanit me infrastrukture te rregullur dhe me te gjitha dokumentet e nevojshme.

Cmimi:15,500 Euro per ari
leutrim ahmeti
049345543
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione