Shitet Trualli prej 3 ari ne Lagjen Qendresa

55 500 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE 14 Shk 06:41 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Banesë 87m2 me Qira te Mati 1. 350 EUR
Banesë 77m2 Me #QIRA Në Bregun E Diellit. 350 EUR
Banesë – Zyre 145m2 me #QIRA në Aktash. 1 100 EUR
Banesë 63m2 në shitje në Fushë Kosovë. 32 000 EUR
Shitet Trualli prej 3 ari ne Lagjen Qendresa – Prishtinë.

Trualli gjendet ne Lagjen Qendresa ne Veternik, mbrapa Grand Store.
Ndodhet ne nje pozicion shume te mire ku lejohet ndertimi per shtepi.
Trualli ka gjeresine ne rruge 15 metra dhe gjatesine 10 metra.
Trualli posedon komplet infrastrukturen.

ID e shpalljes: 60029

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Agjensioni PRO REAL ESTATE
PRO Real Estate – Agjension për Patundshmëri, në shitje apo me qera Nëse keni nevoj të zgjidhni një agjension për patundhshmëri, zgjidhni agjensionin tonë i cili ka një ekip shume të mirë pune për ju. Ekipi tonë sigurohet që shitja, blerja apo qeradhënja e pronave të trajtohen me kujdes, maturi dhe profesionalizëm. Pro real estate është themeluar në vitin 2014, qëllimi tonë është të sigurohet niveli më i lartë profesional të shërbimeve tona si për shitësit ashtu dhe për blerësit njësoj. Jemi të fokusuar në tregun e Prishtinës me rrethinë, ne ofrojmë mbulim të plotë të shtëpive, banesave, lokaleve afariste dhe pronave tjera të listuara për shitje dhe me qera në faqet e internetit që kryesojnë tek ne, në faqen tonë personale të internetit dhe gjithashtu edhe në faqen merrjep.com cila është faqja më e madhe për shitblerje në Kosovë. Agjentët tonë përkushtojnë kohë për të iu dëgjuar ju dhe për të diskutuar së bashku strategjinë më të mirë të marketingut për pronën tuaj që të arrihet çmimi optimal. Pronat tek ne trajtohen individualisht dhe jo si një statistikë më shumë e tregut të pronës. Pro Real Estate monitoron me shitjen e pronës tuaj që nga fillimi deri në fund për të siguruar një transaksion pa stres për të gjithë të interesuarit, sepse kemi përvojë në çështje të ndryshme lidhur me prona dhe situatat. Qëllimi i Pro Real Estate është që të ofrojmë sherbim më të mirë e duke respektuar nevojat e ndryshme dhe unike të kërkuara nga klientët tanë. Nëse ju duhet të blini, shisni apo të jepni dhe merrni me qera prona, ju lutemi na kontaktoni në: Tel: 044 888 444 E-mail: info@pro-rks.com Gjithashtu mundeni të na vizitoni në zyrën tonë: Rr. Bulevardi Bill Klinton nr.35 – Te Santea (mrapa Albi Market) https://www.merrjep.com/agjensioni-pro-real-estate
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 Te Santea. Tregoje në hartë
044888444
https://www.pro-rks.com
Agjensioni PRO REAL ESTATE
  Online
044888444
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
 Lokal Afarist 220m2 me qera në Qendër. 1 200 EUR
Banesë 92m2 në #SHITJE në Fushë Kosovë. 59 000 EUR
Shtëpi  120m2 me qira në Dardani. 500 EUR
Lokal 1400m2 me qira në Fushë Kosovë. 5 500 EUR
Në fillim