Shitet urgjent Trualli në lagjen Qëndresa

0 EUR

Shitet nga: Nijaziu 16 Dhj 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Adresa/Rruga
Shitet trualli me sipërfaqe 3.2 ari ne lagjen Qëndresa,rruga Sabit Uka.
Trualli ka infrastrukturë te plotë;ujë,kanalizim,energji elektrike. Parcela është e dixhitalizuar dhe lejohet ndërtimi.
Çmimi sipas marrëveshjes.

Leaflet
Në fillim