Truall 297 ari në #SHITJE në Çagllavicë.

2 500 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE 14 Pri 03:36 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Shtëpi 203m2  me qira në Lagjen Qershia. 1 200 EUR
Banesë 60m2 me qira te Rruga B. 300 EUR
Banese 105.94m2 ne shitje te Dukagjini Residence 116 500 EUR
Banesë 98.8m2 në shitje në Tophane. 99 000 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Trualli gjendet zonën kadastrale Livagjë, rreth 6.6 km në anën jugperëndimore të qendrës së qytetit të Graçanicës. Trualli gjendet në afërsi të qendrës tregtare “Prishtina Mall’’.
Çmimi për ari 1700€

ID e shpalljes: 60164

Agjensioni për Patundshmëri
@Pro Real Estate

📞046/166-000

🌐www.pro-rks.com
📧e-mail: info@pro-rks.com
📍Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santeja (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate mos kërko më larg!
Agjensioni PRO REAL ESTATE
PRO Real Estate – Agjension për Patundshmëri, në shitje apo me qera Nëse keni nevoj të zgjidhni një agjension për patundhshmëri, zgjidhni agjensionin tonë i cili ka një ekip shume të mirë pune për ju. Ekipi tonë sigurohet që shitja, blerja apo qeradhënja e pronave të trajtohen me kujdes, maturi dhe profesionalizëm. Pro real estate është themeluar në vitin 2014, qëllimi tonë është të sigurohet niveli më i lartë profesional të shërbimeve tona si për shitësit ashtu dhe për blerësit njësoj. Jemi të fokusuar në tregun e Prishtinës me rrethinë, ne ofrojmë mbulim të plotë të shtëpive, banesave, lokaleve afariste dhe pronave tjera të listuara për shitje dhe me qera në faqet e internetit që kryesojnë tek ne, në faqen tonë personale të internetit dhe gjithashtu edhe në faqen merrjep.com cila është faqja më e madhe për shitblerje në Kosovë. Agjentët tonë përkushtojnë kohë për të iu dëgjuar ju dhe për të diskutuar së bashku strategjinë më të mirë të marketingut për pronën tuaj që të arrihet çmimi optimal. Pronat tek ne trajtohen individualisht dhe jo si një statistikë më shumë e tregut të pronës. Pro Real Estate monitoron me shitjen e pronës tuaj që nga fillimi deri në fund për të siguruar një transaksion pa stres për të gjithë të interesuarit, sepse kemi përvojë në çështje të ndryshme lidhur me prona dhe situatat. Qëllimi i Pro Real Estate është që të ofrojmë sherbim më të mirë e duke respektuar nevojat e ndryshme dhe unike të kërkuara nga klientët tanë. Nëse ju duhet të blini, shisni apo të jepni dhe merrni me qera prona, ju lutemi na kontaktoni në: Tel: 044 888 444 E-mail: info@pro-rks.com Gjithashtu mundeni të na vizitoni në zyrën tonë: Rr. Bulevardi Bill Klinton nr.35 – Te Santea (mrapa Albi Market) https://www.merrjep.com/agjensioni-pro-real-estate
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 Te Santea. Tregoje në hartë
044888444
https://www.pro-rks.com
Agjensioni PRO REAL ESTATE
046166000
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Zyre 45m2 me qira te Qafa. 270 EUR
Banes 73.4m2 në #SHITJE te Mati 1. 52 000 EUR
Banesë 83m2 në shitje te Mati 1. 62 000 EUR
Shtëpi 300m2 në shitje në Tasligje 3. 325 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione