43 dhe 21 Ari truall ne fushen e Prizrenit

0 EUR

Shitet nga: Masar 06 Pri 21:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Prizren
Shiten dy parcela (ara). Njëra arë i ka 4387-m2 (43.87-ari) kurse ara tjetër i ka 2109-m2 (21.09-ari). Arat gjinden në "Goricë" ndërmjet Prizrenit dhe Grazhdanikut (ndërmjet Autostradës dhe Prizrenit), dhe rruga është e shtruar prej Prizrenit deri te arat tona dhe kalon rreth arave tona ku edhe vazhdon më tej.
Leaflet
Në fillim