Rr Faredin Hoti ne Prizren

96 000 EUR

Shitet nga: Ylli 22 Jan 10:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prizren
Shitet Parcella prej 6,Ari me inftastruktur me kanalizim Rrym dhe uje dhe ifrastruktur per ndertim Trualli gjendet ne rrugen Faredin Hoti ish rr RED BULLIT ,
trualli eshte i pershtateshem per dy shtepi dhe ka rrug ne te dya anet Qmimi per ari eshte 16.000 per ari ku i bje per 6.ari 96.000 euro
per qmim mund te negociojm
juve ju mbetet te na kontaktoni neve ju sherbejm shum korrekt +38344-48--310910
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione