shitet parcella perball tenisit ne prizren 6.5 ari

11 000 EUR

Shitet nga: ridvan 11 Tet 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
parcella posedon instalimet e rrjetit elektrik ujesjellesit si dhe kanalizimit ne thellesi prej 2 m
Leaflet
Në fillim