Shitet trualli ne lagjen Dardania 2

Shitet nga: Agim Guri 11 Tet 12:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Komuna
Prizren
Shes troje ne lagjen me te re te urbanizuar ne Prizren, Dardania 2, nen fshatin Gernqar. Ne shitje troje prej 5 ari dhe 7 ari, me mundesi ndarjeje nga 3 ari e gjysme.
Cmimi sipas marveshjes
Agim Guri
044 116 471
Leaflet
Në fillim