Toka

0 EUR

Shitet nga: Dijamant 02 Tet 14:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
SHITET TOKA NE PRIZEREN AFER SHKOLLES LEK DUKAGJINI 1KM LARG SHKOLLES I PLOCON TE GJITHA KUSHTET PER BANIM UJ KANALIZIM ASFALT RRYM SI DHE DOKOMENTET ORGJINALE PRES BLERS SERIOZ 044 150 408
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione