Shes token ne brezovice

50 000 EUR

Shitet nga: Shpend 01 Dhj 16:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Sipërfaqe
Shes 4,25 ari truall ne Brezovice, une jom pronari. Kontakto me shkrim, ne email ose viber sepse nuk jetoj ne Kosove. Ni minute larg nga qafa resort dhe restorantet (shiqo foton). Rruge private dhe rruge publike ne anen tjeter.
Leaflet
Në fillim