Shiten 60 ari trull në fshatin Firajë

0 EUR

Shitet nga: Baki Shabani Dje 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shiten 60 ari trull në fshatin Firajë, Komuna e Shtërpces.
Trulli ka gjithë infrastrukturën e nevojshme si: ujë, kanalizim, rrymë, rrugë, etj.
Trualli është i përshtatshëm për ndërtimin e fabrikës së ujit dhe ka çasje në rrugën kryesore Ferizaj – Brezovicë - Prizren.
Të interesuarit mund të na kontaktojnë çdo ditë të javës.
Nr.kontaktues:
044 338 339
Baki Shabani
044 338 339
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione