Shiten 60 ari trull në fshatin Firajë

Shitet nga: Baki Shabani Sot 14:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Advertiser
Komuna
Shtërpcë
Shiten 60 ari trull në fshatin Firajë, Komuna e Shtërpces.
Trulli ka gjithë infrastrukturën e nevojshme si: ujë, kanalizim, rrymë, rrugë, etj.
Trualli është i përshtatshëm për ndërtimin e fabrikës së ujit dhe ka çasje në rrugën kryesore Ferizaj – Brezovicë - Prizren.
Të interesuarit mund të na kontaktojnë çdo ditë të javës.
Nr.kontaktues:
044 711 292
Baki Shabani
044 711 292
Leaflet
Në fillim