LINA-SHITEN 1HK E 22ARI TOKE NE SHTIME 174/17

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Për Patundshmëri LINA Sot 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Agjensioni Për Patundshmëri LINA
044172626
Leaflet
From
Advertiser
Adresa
Shtime
Sipërfaqe
122000 m2
Për vendbanimin
Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt
Komuna
Shtime
Shitet:Toka
Hapësirë:1hektar e 22ari
Adresa:Shtime
Infrastruktura e kompletuar.
Pronari:Shqiptarë dhe dokumentacioni në rregullë.


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elrkt; info@agjensioni-lina.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Agjensioni Për Patundshmëri LINA
044172626
Leaflet
Në fillim