LINA-Shiten 20ari Toke ne Shtime 99/18

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Për Patundshmëri LINA Sot 20:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Agjensioni Për Patundshmëri LINA
044172626
Leaflet
From
Advertiser
Adresa
Shtime
Sipërfaqe
2000 m2
Për vendbanimin
Ujë, Tokë, Asfalt
Komuna
Shtime
Shitet:Toka
Hapsirë:20ari
Adresa:Shtime
Infrastrukturë;Të Kompletuarë
Pronar;Shqiptarë
Dokumentacion në rregullëNdërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr Recakut" afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Agjensioni Për Patundshmëri LINA
044172626
Leaflet
Në fillim