LINA-SHITEN 40ARI TOKE NE GODANC-SHTIME 171/17

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Për Patundshmëri LINA Sot 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Agjensioni Për Patundshmëri LINA
044172626
Leaflet
From
Advertiser
Adresa
Godanc-Shtime
Sipërfaqe
4000 m2
Për vendbanimin
Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt
Komuna
Shtime
Shitet:Toka
Hapësirë:40ari
Gjithashtu shiten edhe dy parcela njera 17ari dhe tjetra 13ari.
Adresa:Godanc-Shtime
Infrastruktura e kompletuar.
Pronari:Shqiptarë dhe dokumentacioni në rregullë.Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa:Rr.Recakut afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt; lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Agjensioni Për Patundshmëri LINA
044172626
Leaflet
Në fillim