LINA-Shiten 50ari toke ne Gjyrkovc 75/18

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Për Patundshmëri LINA Dje 23:54 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Shitet: Toka
Hapësirë: 50 ari
Adresa:Gjyrkovc-Shtime
Dokumentacioni: Pronari Shqiptarë dhe me dokumentacion në rregullë.
Infrastruktur e kompletuar

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr.Recakut afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Agjensioni Për Patundshmëri LINA

Ferizaj
+38344106626
lina_banesa@hotmail.com
Agjensioni Për Patundshmëri LINA
044172626
Leaflet
Në fillim