LINA - SHITEN PARCELAT NE SHTIME

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Për Patundshmëri LINA Sot 09:26 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
From
Store
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shtime
Shiten:Parcelat
Hapësirë:52 ari
Parcelat ndahen: 11 Ari rreth rruges ,11Ari ne mes dhe 30 Ari ne fund te rruges.
Adresa: Shtime
Infrastruktura e kompletuar.
Pronari:Shqiptarë
Dokumentacioni :në rregullë.


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr ,, e Reqakut" afer ETC
Telefoni: 044/106-626 dhe 044/172-626
ads.el;lina_banesa@hotmail.com
I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agjs: LINA
Agjensioni Për Patundshmëri LINA

Ferizaj
+38344106626
lina_banesa@hotmail.com
Agjensioni Për Patundshmëri LINA
044172626
Leaflet
Në fillim