LINA-Shitet Parcela 4.5 ari st.policis Shtime

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Për Patundshmëri LINA Sot 08:12 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
From
Store
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shtime
Shitet:Toka 4.5 ari( ka mundesi nderrimi) me banesë në Ferizaj
Adresa:Shtime ,mbrapa st.të policisë
Infrastruktura e kompletuar.
Pronari:Shqiptarë dhe dokumentacioni në rregullë.


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa:Rr.Recakut afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt; lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Agjensioni Për Patundshmëri LINA

Ferizaj
+38344106626
lina_banesa@hotmail.com
Agjensioni Për Patundshmëri LINA
044172626
Leaflet
Në fillim