LINA-SHITET TOKA 60Ari,Davidoc-SHtime

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Për Patundshmëri LINA Sot 09:27 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
From
Store
Adresa
Komuna
Shtime
Shitet: Toka
Hapësirë: 60 Ari
Lokacioni : Davidoc
Pronari: Shqiptarë dhe me dokumentacion në rregullë


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr.Ahmet Kaqiku" afër Rest.ORCHIDE
Kontakti: tel:044/106-626 dhe 044/172-626

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Agjensioni Për Patundshmëri LINA

Ferizaj
+38344106626
lina_banesa@hotmail.com
Agjensioni Për Patundshmëri LINA
044 106 626
Leaflet
Në fillim