Shitet toke ne fshatin Muzeqine

57 800 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjencioni për Patundshmëri Ekzotik 15 Sht 09:53 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjencioni për Patundshmëri Ekzotik
Shitet toka ne fshatin jezerc 0 EUR
Shiten shtepite me 12 ari oborr 400 000 EUR
Shitet banese ne Ferizaj 40 000 EUR
Shitet toka ne fshatin jezerc 39 900 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Komuna
Shtime
📣Shitet toka ne fshatin Muzeqine
📐Siperfaqja:34 ari
✅Toka shtrihet rruges se asfaltuar
📌Ka rrjetin elektrik ka edhe 📌ujesjellesin,kanalizimin dhe kabllon e internetit
💰Qmimi eshte.i volitshem
☎️Tel kontaktues:044/816-912 & ☎️044/116-153
Agjencioni për Patundshmëri Ekzotik
Agjensioni për patundshmëri Ekzotik si biznes operon që nga data 20 Tetor 2019. Misioni ynë si biznes i patundshmërisë është ofrimi i ndihmës për klientat dhe siguria në atë që ne ju ofrojmë. Që nga nisja e themelimit të agjensionit ajo që ne kemi vendosur si kompani ka qenë dhe vazhdon të jetë dedikimi i punës dhe korrektësisë që duhet të kemi çdo herë ndaj një klientit. Duke u munduar të jemi gjithmonë pranë klientëve tanë. Shërbimet rreth pronave që ne i ofrojmë janë: • Shit-blerje, •Qeradhënje, •Ndërmjetsim mes pronave •Konsullta juridike Gjithashtu kompania jonë rreth shërbimeve ka bashkpunim me disa firma të ndryshme nga Shqipëria Shtëpitë, banesat, lokalet dhe tokat të cilat ne i posedojmë për shitje dhe me qera, gjenden në disa vende të ndryshme të Kosovës dhe Shqipërisë. Por shumica e pronave tona gjenden në qytetin e Ferizajit. Ndihmojmë klientat që të bëjnë zgjedhjën e duhur rreth shit-blerjeve, qeradhënjeve dhe qeramarrësve . Mundohemi ti këshillojmë klientët në lidhje me kushtet e tregut, dhe të asaj që ne mund të ju ofrojmë duke u munduar çdo herë me kushtet më të volitshme për ju. Zgjidhja është në duart e juaja. Për informacione më të hollësishme rreth punës tonë na vizitoni në zyret tona Rruga për Nerodim , Ferizaj Gjithashtu mund të na kontaktoni në numrin 044 816 912 ,po ashtu dhe në e-mail belushi_fr@hotmail.com. Agjensionin për Patundshmeri Ekzotik gjithashtu mund të na gjeni edhe online në faqen e Merrjep ku kemi të postuar shpallje rreth shërbimeve tona.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Nerodim Tregoje në hartë
044816912
https://www.facebook.com/Agjencioni-p%C3%ABr-Patundshm%C3%ABri-Ekzotik-104926844439820
Agjencioni për Patundshmëri Ekzotik
044816912
Leaflet
Agjencioni për Patundshmëri Ekzotik
Shitet shtepia me 5 ari oborr 110 000 EUR
Shiten shtepite.me oborre 0 EUR
Shitet toka ne Prelez 0 EUR
Shtepite me oborr 400 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione