Shes token ne komunen e vushtrris 50 ari

Shitet nga: Mentor.P 02 Dhj 05:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Sipërfaqe
Komuna
Vushtrri
Shitet toka ne Vushtrri, gjendet ne rrugen qe shkon prej ujesjellsit te vjeter, ka siperfaqe prej 50 Ari, ka rryme, kanalizim dhe ujesjellsin, posedon shtepi afer dhe eshte ne forme katrore, ka dalje ne rruge kryesore prej 70 metra
Mentor.P
049414450
Leaflet
Në fillim