Shiten 8 hektar toke ne Samadrexhe te Vushrris

130 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Demiri Sot 13:23 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Komuna
Vushtrri
Shiten 8 hektare toke bujqesore ne Samadrexhe

Kodi:20

►Toka posedon: bazen me dimensione 10x5, energji elektrike dhe kamera sigurie
►Toka eshte e mbjellur me molla dhe mjedra

►Çmimi:130€ per ari


Kontakt

045 117 118 viber
049 117 118 viber
044 117 118 viber
048 117 118 viber
AgjensioniDemiri@gmail.com
www.AgjensioniDemiri.com
www.facebook.com/AgjensioniDemiri Pelqejeni faqën për të ndjekur risitë
Leaflet
Agjensioni Demiri
NR:8  Shitet toka ne Mazgit 0 EUR
FK125 Banesë me qira në Fushëkosovë 200 EUR
Fk71  Pent Hous ne shitje ne Fushe Kosove 115 000 EUR
B107 Shitet Banesa në Bregun e Diellit 85 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione