Shitet Toka - Super Ofertë

130 EUR

Shitet nga: Sead Sot 12:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vushtrri
Shitet Toka - Super Ofertë!
Siperfaqja: 9 Hektarë e 13 ari
Lokacioni: Fshati Samadrexhë
Komuna: Vushtrri
Posedon: Të gjithë infrastrukturën që i nevojitet tokës për bujqësi: Energji Elektrike; Bazen per ujitje DHE Sistem te ujitjes; Kamera Sigurie; Rruge me kadaster; Rrethoje, etj)
Kulturat e mbjellura deri tash: Mjedra dhe Molla.
Toka është e pershtatshme edhe per veprimtari tjera si p.sh. Turizem (Vikendica), etj.

+38345599636
Sead
  Online
+38345599636
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione