TOKE NE MAXHUNAJ

0 EUR

Shitet nga: Besim Maxhuni 10 Pri 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vushtrri
Shes 60 ari truall dhe 120 m2 lokal në magjistralen Prishtinë-Mitrovicë, ne fshati Maxhunaj, afër hotelit ‘Ura e Gurit’. Është i përshtatshëm për çdo lloj biznesi, ka pamje nga rruga, ka gjerësinë në magjistrale 60 m. me mundsi ndarje nga 10-ari Çmimi sipas marrëveshjes.
numri kontaktus 044/049 198 556.
Besim Maxhuni
044/049 198 556
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione