Shpalljet e kompanisë Publikuar: Gush 11 2022 12:06

LINA-Shitet villa 2kateshe me 5ari oborr Strazhe 318/17

Publikuar: Gush 11 12:06
Shikime: 476
🏠Shite Villa.
🏡Dy katëshe—180m2.
📍Strazhe Ferizaj.
⚙Infrastrukturë:Rrugë,Rrymë,Ujësjellës,Kanalizim.
✅Me 5 Ari oborr.
✅Villa shum e përshtatshme për banim një organizim jashtzakonisht të shfrytzueshëm.

———Organizimi———-
:Sallon+Kuzhinë, Dy Banjo,,Dy Terasa,Dy Dhoma gjumi, dhe garazhde.


📍Agjensioni për Patundshmëri LINA gjindet me zyre afër Etc-së.
📧Na kontaktoni edhe nëpermjet adreses elektronike// [email protected]
Përshkrimi i linkut

Agjensioni Për Patundshmëri LINA

Ndërmjetësim dhe shitblerje,qiramarrje dhe qiradhënie të shtëpive,banesave,tokave,lokaleve,objekteve,villave dhe tokave për ndërtim të lartë.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

Ndërmjetësim dhe shitblerje,qiramarrje dhe qiradhënie të shtëpive,banesave,tokave,lokaleve,objekteve,villave dhe tokave për ndërtim të lartë.
Ferizaj +38344106626

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione