SHES VILLEN NE BREGDETIN MALAZEZ

0 EUR

Shitet nga: Agimi 19 Mar 13:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
SHES VILLEN NE BREGDETIN MALAZEZ I CILI KA 7 APARTMANA PER PUSHUS DHE KA 350m2 obor bashqe me pem e lule,GJINDET NE IGALLO 100m NGA PLLAZHA.
QMIMI SIPAS MARRVESHJES
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione