Shpalljet e kompanisë Publikuar: Gush 16 2022 10:17

LINA-Shitet Vila ne Brezovic 350m2 me oborre 8.5Ari 01/19

Publikuar: Gush 16 10:17
Shikime: 868
Shitet:Vila me dy hyrje te vecanta
Parcela:350 m2
Adresa:Brezovicë
Dokumentacioni në rregull
Me një ambient shumê të mirë dhe infrastruktur të kompletuar.🤝Ndërmjetsues i autorizuar Agjensioni për Patundshmëri LINA
📞\Na kontaktoni në këta numra të telefonit
044-106-626//044-172-626(po ashtu edhe në viber dhe whatsapp)
📍Agjensioni për Patundshmëri LINA gjindet me zyre afër Etc-së në Ferizaj
📍Po ashtu gjindemi edhe në Prishtinë me lokacion te rruga B (Mbi Viva Fresh Store).
📧Na kontaktoni edhe nëpermjet adreses elektronike// [email protected]
🏠Ne ju japim zgjedhje të duhura,jo fotografi të bukura
Përshkrimi i linkut

Agjensioni Për Patundshmëri LINA

Ndërmjetësim dhe shitblerje,qiramarrje dhe qiradhënie të shtëpive,banesave,tokave,lokaleve,objekteve,villave dhe tokave për ndërtim të lartë.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

Ndërmjetësim dhe shitblerje,qiramarrje dhe qiradhënie të shtëpive,banesave,tokave,lokaleve,objekteve,villave dhe tokave për ndërtim të lartë.
Ferizaj +38344106626

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione