Shpalljet e kompanisë Publikuar: Gush 17 2022 02:00

Shiten Vilat San Pietro Resort tek Gjiri i Lalzit

Publikuar: Gush 17 02:00
Shikime: 338
Shiten Vilat Individuale në San Pietro Resort tek Gjiri i Lalzit,Shqipëri.
- Vila Individuale, e cila është më e vogël në krahasim me vilën elitare, por me të njejtën privatësi; ato janë të vendosura në rreshtin e dytë, direkt pas vilave elitare.

Ajo zotëron një sipërfaqe në total 204 m². Vila ka ambientin e ditës së bashku me kuzhinën (open plan) dhe një dhomë gjumi në katin përdhe, si dhe 3 dhoma gjumi në katin e parë.

Vlera në total e vilës: 450 000-500 000 euro në varësi të pozicionit, ku vila zotëron një sipërfaqe trualli nga 600 m² -900 m², në çmim është e përfshirë dhe sipërfaqja e truallit.

Kati përdhe zotëron një sipërfaqe 90.4 m².

Kati i parë zotëron një sipërfaqe 95.1 m².

Total sipërfaqe vile 204 m², nga të cilat 18.5 m² është sipërfaqe verande (185.5 m² + 18.5 m² )

Agjensioni për Patundshmëri:
Prime Kosovo Real Estate
Numri kontaktues
mobile: +38344174550 (Viber & WhatsApp )
Instagram: https://instagram.com/primekosovo
e-mail: [email protected]
Përshkrimi i linkut

Prime Kosovo

PRIME KOSOVO Real Estate 

Ndërmjetsim të pronave të ndryshme në Kosovë, Shqipëri dhe Mal të Zi

Për më shumë informacione rreth pronave kontaktoni në numrin
 📞 044174550

Gjithashtu mund të na vizitoni dhe në zyren tonë
📍 Rruga B, 
    VG CONSTRUCION Nr. 56, Prishtinë
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

PRIME KOSOVO Real Estate 

Ndërmjetsim të pronave të ndryshme në Kosovë, Shqipëri dhe Mal të Zi

Për më shumë informacione rreth pronave kontaktoni në numrin
 📞 044174550

Gjithashtu mund të na vizitoni dhe në zyren tonë
📍 Rruga B, 
    VG CONSTRUCION Nr. 56, Prishtinë
44174550

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione