2.SHITET VILLA NE BREZOVIC

155 000 EUR

Shitet nga: mollekuqja Dje 14:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Adresa/Rruga
Shitet villa ne Brezovic , ende e pa perfunduar plotsisht

Villa ka ket perberje:
PODRUMI
ni Dhom me depo

PERDHESA
Sallon me kuzhin
Dhoma e gjumit
2 Banjo
Paradhome

Kati i Pare
3 dhoma gjumi
2 banjo

NEN KULEM
Sallon me ballkon te madh .

Villa eshte 170 m2 dhe posedon 5 ari truall ,

Cmimi 155000 euro i Panegociueshum
mollekuqja
  Online
+38344555678
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione