Motel ne Brezovice

400 000 EUR

550 000 EUR

Shitet nga: Realestate Kosovo Dje 11:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
CMIM E RE!!!
NGA 550.000€ NE 400.000€

Ne shitje motel ne Brezovice 500m2 + 7,5 ari truall, ne rruge kryesore me komplet infrastrukture, ko 6 apartmane, restorant dhe kopshti, parking. Dokumentacion 1/1, pronari serb. Cmim i diskutishem

049 538 145
+381654443899-viber
Realestate Kosovo
049538145
Leaflet
Në fillim