Vila ne shitje / Villa for sale - 19 Ari

440 000 EUR

Shitet nga: Melan 01 Qer 09:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Shitet vila në Brezovicë, Malet e Sharrit. Vila ndodhet përgjatë rrugës kryesore dhe pranë restoranteve. Shtëpia është e rrethuar me 19 Ari tokë. Vila ka 150 m2 hapësirë të jetesës dhe objektet ndihmëse në oborr dhe kopsht. Parking i madh. Vendndodhja tërheqëse. Numri i telefonit dhe Viber: +381636464801.
Mountain house with garden for sale in Brezovica Ski Centre. Villa is situated along the main road and near restaurants. The house is surrounded by 1900 m2 of land. The villa has 150 m2 of living space and ancillary facilities in the yard and garden. Large parking. Top location. Contact phone number and Viber: +381636464801
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione