villa ne shitja ne brezovice

99 000 EUR

Shitet nga: armend Sot 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Advertiser
Adresa
brezovica
Sipërfaqe
140 m2
Komuna
Shtërpcë
Shitet villa me siprefaqe reth 120 metra katror ne brezovice.
kati1. - Dhoma e dites, Kuzhina, banjo dhe para hymja.
kat 2. - Dhoma te gjumi 3, dhe 1 banjo plus balkon.
Shtepia ka nxemje qendrore me rrym plus kaminin me dru.
siprfaqja e tokes esht 1.6 Ari.

Shtepia esht ideal per vikend dhe skijim per me shum info reth shtepis na kontakto ne viber apo email.
Leaflet
Në fillim